פסטיבל ישראל

מתי מתקיים:

פסטיבל ישראל מתקיים במהלך חודש ספטמבר

פסטיבל ישראל הוא נקודת ציון קבועה בלוח השנה התרבותי של ישראל ומהווה לאורך שנים את הסמן הימני של המצוינות האמנותית בישראל בכלל ובירושלים בפרט. רוח קבועה של התחדשות וסקרנות מושכת את הארגון כולו לפעולות של דיוק, העמקה ולמידה, והופכת את הפסטיבל לאירוע בעל שם עולמי.
התכנית האמנותית בכל שנה כוללת יצירות, קיימות או מקוריות, במגוון עצום של תחומי העשייה האמנותית והבימתית, ומביאה אל הקהל מגמות אמנותיות  ושפות בימתיות חדשות לצד עשייה אמנותית קלאסית ואיכותית.
לצד המצוינות האמנותית ודרכה מקדם הפסטיבל ערכים של הבנה, סובלנות ורב תרבותיות, ומהווה במה מקצועית למפגש ודיאלוג. למעלה מ-35,000 אישה ואיש מבקרים בפסטיבל מדי שנה ורבבות רבות נחשפות לאדוות העשייה שלו ברחבי הארץ.

הגיוון בהצעות התרבותיות במסגרת הפסטיבל מושך אליו צרכני תרבות, יוצרים מקצועיים, מובילי דעת קהל, משפחות וגם קהל ותיק שצועד איתו לאורך עשורים, ומגיע מכל קצוות הארץ.
לפסטיבל קשר הדוק גם עם ארגונים חברתיים, מנהלים קהילתיים וועדי עובדים, אוניברסיטאות ובתי ספר לאומנויות ברחבי הארץ.
אנחנו רואים חשיבות עליונה בניצול הבמה שניתנה לנו לטובת קידום מודעות חברתית גבוהה וערכים חינוכיים, קהילתיים וסביבתיים. תשומת לב מיוחדת ניתנת להנגשת הפסטיבל למגוון רחב של קהלים על ידי סבסוד כרטיסים לאוכלוסיות מוחלשות, לאנשים בעלי צרכים מיוחדים, לקשישים, לחיילים, לסטודנטים ועוד.

ניהול אמנותי:

מיכל ואעקנין ואיתי מאוטנר

דואר אלקטרוני:

פקס:

02-5669850

בימאי/ת תיאטרון - עדיין לא נרשמת לבת"י?

מה חדש?

קולות קוראים

במאיות ובמאים

חדשות בת"י

אירועים