מרט פרחומובסקי

מרט פרחומובסקי
תואר שני בבימוי תיאטרון מהחוג לאמנות התיאטרון באוניברסיטת תל אביב; תואר ראשון בהצטיינות בבימוי ותסריטאות מהחוג לקולנוע באוניברסיטת תל אביב

ספטמבר 2015 – "הנסיכה האמריקאית (חוזרת)" – בימוי; ע"פ מחזה של נסים אלוני, בהשתתפות אוהד שחר ובני אלדר באולם נחמני 4, מקום הצגתה של ההפקה המקורית. ההצגה זכתה למענק הפקה ממת"ן – מרכז לתיאטרון ניסויי – קרן רבינוביץ' ומשרד התרבות והספורט.
אוקטובר 2014 – "1948" – ביצוע, כתיבה ובימוי (בשיתוף עם שמרית מלול); עיבוד פוסטדרמטי לספרו של בני מוריס בהשתתפות גד קינר בתיאטרון תמונע. מהביקורת: "אירוע בימתי מרתק" (צבי גורן, הבמה), "ביצוע מעולה" (בן עמי פיינגולד, מקור ראשון). המופע זכה למענק הפקה ממת"ן – מרכז לתיאטרון ניסויי – קרן רבינוביץ' ומשרד התרבות והספורט. הטקסט המלא של המופע פורסם במסגרת גיליון של כתב העת "תיאטרון", שהוקדש לעיבודים בימתיים.
מרץ 2014 – "אפשר לעשות עם זה משהו" – בימוי; מחזה של עודד ליפשיץ, בכיכובו של דן שפירא ובהשתתפות מוריה בשארי, נטע בר רפאל ולאון מורוז, בתיאטרון תמונע.
מאי 2012 – "תיאטרון" – כתיבה, בימוי וביצוע; מופע במסגרת פסטיבל א-ז'אנר בתיאטרון תמונע.
אוקטובר 2011 – "פלישתו השנייה של נפוליאון" – כתיבה ובימוי; מופע סאטירי רחב יריעה בתחרות המרכזית של פסטיבל עכו.
אפריל 2011 – "פנטזיה לאהבה ולכינור" – בימוי; עיבוד מוזיקלי לרומן "סטמפניו" של שלום עליכם ביידישפיל בכיכובה של הלנה ירלובה. מהביקורת: "הצגה עמוקה ויפה" (יעקב שאוס, וסטי), "תזמור מהודק ומרהיב של כל המרכיבים… הצגה מופלאה" (עליס בליטלנטל, The Marker Cafe). ההצגה ייצגה את ישראל בפסטיבל הצגות היחידThespis בגרמניה בנובמבר 2012 והוזמנה לפסטיבל Maria בקייב, אוקראינה ב- 2013.
אוקטובר 2010 – "צ'כוב בעבודה על '3 אחיות'" – בימוי וביצוע; מיצג תיאטרלי מלווה להצגות "3 אחיות" בבימויה של אופירה הניג באנסמבל הרצליה.
יוני 2010 – "מלכת אמבטיה 1970.2010" – עיבוד ובימוי; התמודדות מחודשת עם הקברט הסאטירי המיתולוגי של חנוך לוין בתיאטרון של אוניברסיטת תל-אביב (ביקורת נלהבת של מיכאל הנדלזלץ בשער של מוסף גלריה ב"הארץ").
מרץ 2010 – "הבט אחורה בזעם" – תרגום ובימוי המחזה של ג'ון אוסבורן בבית הספר למשחק סופי מוסקוביץ'.

Send Message to listing owner

מרט פרחומובסקי