קול קורא- תיאטרון Move

תיאטרון Move   קורא לכם : מתחם "MOVE", מיסודם של אברהם שלום לוי וקרן חירותי ידובסקי, שוכן מעבר לאיילון ברח' יקנעם 3 (יגאל אלון פינת עמק ברכה). הוא פנינה מעוררת השראה נדירה בנוף התיאטרון הישראלי. המתחם, המכיל בתוכו תיאטרון יפהפה , בר תיאטרון , ואולם קטן ואינטימי נועד להיות בית […]

תיאטרון Move   קורא לכם :

מתחם "MOVE", מיסודם של אברהם שלום לוי וקרן חירותי ידובסקי, שוכן מעבר לאיילון ברח' יקנעם 3 (יגאל אלון פינת עמק ברכה). הוא פנינה מעוררת השראה נדירה בנוף התיאטרון הישראלי. המתחם, המכיל בתוכו תיאטרון יפהפה , בר תיאטרון , ואולם קטן ואינטימי נועד להיות בית לתיאטרון ישראלי אחר ניסיוני ואיכותי . מתחם MOVE חרט על דגלו את השינוי התודעתי בארץ ביחס לאמנות בכלל ותיאטרון ישראלי בפרט ובמסגרת זו מעוניין התיאטרון להעלות רפרטואר של הצגות עצמאיות. קיומו של המתחם הנדיר הזה מאפשר לאנשים השוהים בו לעלות מדרגה ולהגיע לאיכויות הפקה גבוהות ומקצועיות יותר ממה שהתאפשר בעבר.
בימאים, כותבים, שחקנים יוצרי תיאטרון, מחול, פרפורמנס, אומנים בינתחומיים, מוסיקאים, מוזמנים לשתף אתנו פעולה, לתרום מיצירותיהם ולהציע את כישרונם.
בשבועות הקרובים יוזמנו המגישים לפרזנטציות בפני הוועדה האומנותית של התיאטרון. בשלב זה רק הפקות קיימות יכולות להתקבל לרפרטואר התיאטרון.
על הבקשות לכלול:
קורות חיים אמנותיים (1 עמוד)
תיאור של הפרויקט (1 עמוד)
דרישות טכניות לקיום הפרויקט, תקצ
במקרה של מחזות – יש לצרפם.
על הבקשות להגיע לכתובת:

avrahamshalomlevy.production@gmail.com

בהצלחה!!