סל תרבות – הכנת תיק הצגה

"סל תרבות – הכנת "תיק הצגה"
25.7, יום ג', 10:00-13:00
בפסט'פקטורי, בת-ים. (בוייז: ניצנה 19)

על הסדנה: הצגה והסבר על תכנית הלימודים במגמות התאטרון בתיכונים בדגש על צפייה בהצגות המיועדות לצפייה לתלמידי מגמות תיאטרון י'-י"ב וחשיבות ניתוחן ברצף הלמידה. נתנסה ביצירה של תיק הצגה תוך התייחסות לשלבים השונים הרלוונטיים למורים ליוצרים  ולתלמידים. הסדנה תועבר ע"י אורנית קשת ונטלי צוקרמן.

*מומלץ להגיע למפגש עם חומרים מההצגות השונות שלכן/ם – תכנייה, תמונות, ביקורות, וידאו,  ראיונות ותיעוד מפגשים עם קהל.

עלות הסדנה לחברי בת"י: 75 ש"ח. המקומות מוגבלים הזדרזו על מנת לשריין מקום: לרכישה לחצו על הלינק.

למה זה חשוב? מסתבר שאחד הדברים שיקדמו מאוד את הסיכוי שמורים לתיאטרון יביאו תלמידים להצגה שלכם/ירכשו אותה במסגרת חובות הצפייה במגמה, זה קיומו של ״תיק הצגה"- מותאם למגמות תיאטרון בתיכון. זהו  כלי העבודה של המורים מול התלמידים שלהם. ברגע שיהיה לכם כזה – זהו מקדם מכירות משמעותי.

על אורנית קשת- במאית, מרכזת את  מגמת התאטרון בתיכון לאמנויות "מוזות" ביפו מזה תשע שנים. לפני כן הייתה מורה בתיכון אזורי גבעת ברנר במשך שש שנים. בעלת תואר ראשון בבימוי והוראת התאטרון ממכללת סמינר הקיבוצים וכיום סטודנטית לתואר שני במסלול בימוי קהילתי באוניברסיטת תל אביב.

על נטלי צוקרמן- יוצרת תיאטרון עצמאית, פרפורמרית, אוצרת ודרמטורגית.  בין עבודותיה Practice Makes Perfect, הגוף האחראחת מיוזמות ומנהלות אמנותיות של פסטיבל "תלוי במקוםבת"אבעלת תואר בחינוך ובימוי מסמינר הקיבוציםבעלת תואר ראשון בהצטיינות יתרה בפרפורמנסמה– RCS בסקוטלנד ותואר שני בהצטיינות יתרה בתיאטרון באוניברסיטת ת"א.