נעים להכיר- אורחת הכבוד של הכנס

אנג'ליקה לידל אורחת הכבוד של "פרסונה" ועידת הבמאים השנתית בת"י ופסטיבל ישראל שמחים להמשיך את שיתוף הפעולה ולעודד הכרות עם בימאי תיאטרון עכשוויים מן העולם. ב 2015 נערך כנס סביב בואו של הבימאי רומיאו קסטלוצי שזכה לעניין רב. אורחת כבוד של כנס הבימאים השנה תהייה כאמור היוצרת אנגליק'ה לידל שיצירתה […]

אנג'ליקה לידל

אורחת הכבוד של "פרסונה" ועידת הבמאים השנתית

בת"י ופסטיבל ישראל שמחים להמשיך את שיתוף הפעולה ולעודד הכרות עם בימאי תיאטרון עכשוויים מן העולם.
ב 2015 נערך כנס סביב בואו של הבימאי רומיאו קסטלוצי שזכה לעניין רב. אורחת כבוד של כנס הבימאים השנה תהייה כאמור היוצרת אנגליק'ה לידל שיצירתה האחרונה שעלתה בפסטיבל אביניון תתארח בפסטיבל ישראל 2017.

בכנס נשמע הכל אודותיה ואודות האג'נדות שלה לשנת 2017, נצפה ביצירה מלאה ומעוררת השראה של אחת מיצירותיה וגם 15 ברי מזל יזכו לעבור סדנא מעשית מרתקת איתה.

בואו נכיר אותה קצת: מכשפת הפרפורמנס-תיאטרון הטוטאלית מספרד יצרה ב2014 את You Are My Destiny בעקבות המיתוס על אונס לוקרציה, ובשימוש בכמה שורות משירו הידוע של שייקספיר על אותו סיפור. כמו ביחס למיתוס, כך גם ביחס לטקסט השייקספירי – לידל מתייחסת אליהם כנקודות מוצא מהן היא נודדת אל עומק העניין שלה בתכנים האלה ללא צורך בנאמנות עיקשת למקור. הטקסטים נמהלים בטקסטים שלה, הבמה היא מרחב על-זמני או רב-זמני והדימויים נעים בין ציטוטים קלאסיים לתמונות עכשוויות לחלוטין, מחוספסות, מטונפות ומזוככות.

רוצים לראות עוד??

בואו לכנס! קליק לרכישה>>