חדש בבת"י – מחירון מומלץ

לאחר בקשות רבות מצד חברי האיגוד, יצרנו עבורכם "מחירון מומלץ" – מסמך שמאגד בתוכו את המחירים המומלצים לבמאים. המחירון המומלץ מחולק לתחומים השונים בהם אתם מביימים והוא נבנה ע"י במאים שעובדים בשטח מתוך שנים של ניסיון, בשילוב לתחום העיסוק הספציפי ולתנאי השוק- גיבשנו הערכה של המחיר המינימלי אותו אתם צריכים לגבות, מחיר אשר יכבד אתכם ואת עבודתכם. כאיגוד מקצועי, אנו […]

לאחר בקשות רבות מצד חברי האיגוד, יצרנו עבורכם "מחירון מומלץ" – מסמך שמאגד בתוכו את המחירים המומלצים לבמאים.

המחירון המומלץ מחולק לתחומים השונים בהם אתם מביימים והוא נבנה ע"י במאים שעובדים בשטח מתוך שנים של ניסיון, בשילוב לתחום העיסוק הספציפי ולתנאי השוק- גיבשנו הערכה של המחיר המינימלי אותו אתם צריכים לגבות, מחיר אשר יכבד אתכם ואת עבודתכם.

כאיגוד מקצועי, אנו מעודדים אתכם לנהל מו"מ ולדרוש אף יותר מכך, אך בכל מקרה, ההמלצה הגורפת היא לא לרדת מתחת למחיר המינימום הנקוב במחירון.ובסימן יציאה מעבדות לחירות, יש עוד צורך לומר- במאים לא עובדים חינם!
במאים בתחילת הדרך- גם עבור עבודה ראשונה, עוזרות במאי בפסטיבל או בימוי של 10 דקות- אל תעבדו בחינם, דרשו את שמגיע לכם וקבלו תמורה ראויה עבור עבודתכם!

ובהמשך לכך- אנו מבקשים מכל הבמאים שמתעצלים, מכל אלה שנמצאים ביחסים טובים עם המעסיק ואומרים לעצמם "אני סומך עליו, אני לא צריך לחתום על חוזה"… מכל אלה שמסכימים על טיוטת חוזה אבל לא דורשים שיהיה אצלם עותק חתום ע"י שני הצדדים, או בקיצור- מכל אלה שלא חותמים על חוזים (לא עם מפיק, לא עם תיאטרון ולא עם בית פרינג' מארח)- התעוררו! שנו הרגלים ישנים ורעים, התחילו לחתום על חוזים ולדרוש עותק חתום שיהיה בידכם. רק כך תוכלו באמת להגן על זכויותיכם!

אנחנו כאן לייעץ, להקשיב ולהלחם על שמגיע לכם.
המחלקה המשפטית שלנו פתוחה בפניכם.
לפניות למחלקה המשפטית, לחצו כאן.

למחירי הבימוי המומלצים, לחץ כאן.